• Kalėdinių vainikų pynimo popietė

  kalediniu vainiku pynimasSpygliuočių sakais, cinamonu ir apelsinais kvepiantis švenčių laukimas - tokią įkvepiančią patirtį pasvaliečiams dovanojo gėlių salono ir studijos „Žiedų dulkės“ vadovė Vilma Žvinytė ir jos padėjėja Judita Pilienė, gruodžio 18 d. apsilankiusios Pasvalio atvirame jaunimo centre.

  Skaityti daugiau...

 • 2019 m. respublikinis konkursas „Eilėraščio menas ir jo interpretacija“

  vasku konkursas 2019

  Gruodžio 13 d. Vaškuose vyko tradicinio respublikinio moksleivių kūrybinio konkurso „Eilėraščio menas ir jo interpretacija“ baigiamasis renginys. Šiais metais jis vyko Vaškų gimnazijoje.

  Skaityti daugiau...

 • Susitikimas su Ignu Bakėjumi

  ignas bakejusGruodžio 10 d. su pasvaliečiais susitikęs sveikos gyvensenos mokytojas Ignas Bakėjus savo paskaitą apie supergyvenimą pradėjo smagia mankšta. Svečias mokino, kaip įveikti šio amžiaus ligą – stresą, pasakojo apie maisto poveikį mūsų emocijoms, patarė derinti sveiką mitybą su judėjimu.

  Skaityti daugiau...

 • Edukacija bibliobuse Porijų vaikams

  bibliobuse gruodis 2019Gruodžio 4 d. Porijų kaime sustojęs bibliobusas pakvietė ten gyvenančius vaikus pasivaržyti edukaciniame žaidime ,,Kas greitesnis bibliotekoje?“ . Jį žaisdami vaikai mokėsi susirasti bibliotekoje reikiamą leidinį. Kiekvienas gavo po tris užduotis: reikėjo surasti grožinę knygą, žodyną, žurnalą ar žaidimą. Laimėjo greičiausiai atlikę užduotis!

 • Fotografavimo pamoka su Karoliu Bakūnu

  karolis bakunasGruodžio 9 d. Pasvalio atviras jaunimo centras pakvietė jaunuosius fotografijos mėgėjus susitikti su kraštiečiu fotografu Karoliu Bakūnu. Iš Joniškėlio kilęs ir Klaipėdos krašte šiuo metu gyvenantis fotografas susirinkusiems pasakojo apie fotografo darbą, pristatė savo fotografijas, vertino atėjusių atsineštas ir pakvietė drauge pafotografuoti.

  Skaityti daugiau...

 • Vaikų piešinių parodos atidarymas „Mano mylimas miestas – Pasvalys“

  Pasvalio gimtadienio paroda 2019Gruodžio 6-ąją Pasvalio Mariaus Katiliškio viešojoje bibliotekoje vyko vaikų piešinių parodos atidarymas „Mano mylimas miestas – Pasvalys“, skirtas Pasvalio miesto 522 gimimo dienai.

  Skaityti daugiau...