• Joniškėlio bibliotekos 75-metis

  joniskelio 75Gruodžio 11 d. Joniškėlio biblioteka sukvietė visus į Joniškėlio kultūros namų salę, kur buvo surengtas Joniškėlio bibliotekos 75-mečio paminėjimas "Bibliotekos istorijos puslapius beverčiant". Gausūs bibliotekos jubiliejaus svečiai sveikino ir dovanojo knygas akcijai "Knygų kalėdos", stebėjo teatralizuotą bibliotekos istorijos pristatymą ir klausėsi ansamblio "Ramunėlės" atliekamų dainų.

  Skaityti daugiau...

 • Vandos Zaborskaitės vardo mokinių kūrybinis konkursas

  vasku zaborVaškuose, kur gimė lietuvių literatūrologė Vanda Zaborskaitė, šiemet gruodžio 11 d. įvyko pirmasis jos vardo kūrybinės raiškos konkursas mokiniams „Eilėraščio menas ir jo interpretacija“. Mokiniai surengė tikrą koncertą pristatydami savo darbus. Juos gyrė valdžios atstovai, laureatus rinko garbinga komisija.

  Skaityti daugiau...

 • Knygos „Manikūnų krašto takais“ pristatymas

  manikunai mazaGruodžio 2 d. į Pasvalio Mariaus Katiliškio biblioteką suvažiavę manikūniečiai pristatė savo krašto istorijos paminklą – knygą „Manikūnų krašto takais“. Renginį vedė viena knygos sudarytojų – Upytės Antano Belazaro pagrindinės mokyklos istorijos mokytoja metodininkė Dalia Greviškienė, kalbėjo kiti knygos sudarytojai, straipsnių rengėjai. Netruko sveikinimų ir senųjų Manikūnų dainų.

  Skaityti daugiau...

 • Atidaryta jaunimo erdvė „Mono arba Stereo“

  monostereoatidarymasLapkričio 25 d. duris atvėrė bibliotekos naujoji "Mono arba Stereo" erdvė, kurioje  kviečiami lankytis 14-29 metų jaunuoliai. Atidarymo šventės svečiai klausėsi koncerto ir erdvėje jau pradėjusių lankytis savanorių pasisakymų, galėjo išbandyti naują erdvės įrangą, sužaisti stalo žaidimų ir sudalyvauti pirmąjame teletilte tarp jaunimo erdvių Pasvalio ir Joniškėlio bibliotekose.

  Skaityti daugiau...

 • Filmo „Ekskursantė“ pristatymas

  ekskursantemazasLapkričio 26 d. vykusiame filmo „Ekskursantė“ pristatyme režisierius Andrius Juzėnas kalbėjo ne tik apie šį filmą, bet ir apie savo naują kino projektą. Režisierius kvietė Pasvalio jaunimą dalyvauti atrankose dėl jo naujo filmo. Drauge su režisieriumi buvo atvykę aktoriai Anastazija Marčenkaitė ir Sakalas Uždavinys. Filmo pristatymas užsibaigė nemokama peržiūra. Renginį finansavo Lietuvos kultūros taryba.

  Skaityti daugiau...

 • Vakaras poetei Liūnei Sutemai atminti

  sironas zbarauskaiteLapkričio 12 d. 16 val. bibliotekoje vyko žodžio ir muzikos vakaras „Jau laikas sugrįžti“, skirtas poetei Liūnei Sutemai atiminti. Eilėraščių iš visos poetės kūrybos skaitė Lietuvos radijo žurnalistas, poezijos skaitovas, š.m. „Poezijos pavasario“ Laimono Noreikos premijos laureatas Paulius Šironas. Pianistė Simona Zbarauskaitė skambino F. Šopeno, A. Parto, F. Glaso, T.Z. Kaserno kūrinių.

  Skaityti daugiau...