Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Paskutinis rytas. Veikko Erkkila

Jos dukters motina. Daniela Petrova

jos dukters motina

„Jos dukters motina“ – įtraukiantis psichologinis trileris. Rašytoja Daniela Petrova kelia įdomius bei aktualius klausimus, susijusius su reprodukcinėmis teisėmis, motinyste, draugyste ir santykiais apskritai.

Trisdešimt aštuonerių metų Lana ir jos partneris Taileris jau aštuoneris metus bando susilaukti vaiko. Jie išmėgina beveik viską. Deja, nesėkmingai. Laikas spaudžia, pinigai senka ir pora nusprendžia pamėginti kiaušidės donorystę. Lana norėtų bulgarų kilmės donorės, nes jos pačios mama kilusi iš šios šalies. Radus tinkamą merginą procedūra įvyksta ir regis šį kartą pasiseka geriau – Lana pradeda lauktis. Deja, jos santykiai neatlaiko įtampos dėl vaisingumo procedūrų ir kelių persileidimų, moteris išsiskiria su savo vaikinu. Greičiausiai vaiką teks auginti vienai. Susiklosčius keistoms aplinkybėmis, Lana susipažįsta su „anonimine“ kiaušidės donore Katia ir moterys netrukus susidraugauja.

Studentė Katia linksma ir impulsyvi. Ji tarsi grynas oro gurkšnis po skyrybų atsigauti bandančiai Lanai. Deja, vieną dieną Katia pradingsta. Paskutinis ją matęs žmogus buvo Lana ir netrukus ji tampa pagrindine įtariamąja. Nepaisydama policijos neveiksnumo Lana jaučiasi skolinga Katiai ir imasi pati ieškoti tiesos bei tyrinėti merginos praeitį. Ar ji tikrai pasiruošusi priimti tai, ką išjudins? Lanos pažinotas pasaulis ima sparčiai eižėti.

Romano „Jos dukters motina“ istorija pasakojama Lanos, Tailerio ir Katios akimis. Kiekvienas iš jų turi savo paslapčių, o knygos atomazga tikrai nustebins!

Ši knyga ne tik psichologinis trileris. Ji taip pat nagrinėja ir etinius klausimus. Kas yra Lana savo kūdikiui? Ar nėštumas, kūdikio nešiojimas ir gimdymas padaro ją motina? Juk kūdikio DNR yra Katios ir Tailerio. Ar Katia turi teisę žinoti apie Lanos vaiko gyvenimą? Istorijoje daugybė klausimų, kurie vers pamąstyti.

Daniela Petrova užaugo už geležinės uždangos, Sofijoje, Bulgarijoje. Dvidešimtmetė mergina atvyko į JAV ir įgijo filosofijos bakalaurą Kolumbijos universitete bei magistro laipsnį psichikos sveikatos srityje Niujorko universitete. Jos pasakojimai, eilėraščiai ir esė pasirodė daugelyje leidinių, įskaitant „The New York Times“, „The Washington Post“ ir „Marie Claire“. Debiutinis romanas „Jos dukters motina“ pasirodė 2019-tais metais ir sulaukė palankaus skaitytojų vertinimo.

Daugiau naujų knygų