Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Tylios širdys. Gwen Florio

Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų. Adele Faber, Elaine Mazlish

kaip kalbeti su vaikais

Knyga „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų: išgyvenimo gidas tėvams, auginantiems 2–7 metų vaikus“ – tai vadovas, kuris išgelbės tėvus, globėjus ar auklėtojus iš bet kokios keblios situacijos.

Jau daugiau nei trisdešimt metų tėvai su malonumu naudojosi A. Faber ir E. Mazlish knyga „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų, ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų“, kuri tituluota auklėjimo biblija. Ši knyga liaupsinama už tai, kad siūlo pagarbius ir veiksmingus sprendimo būdus išspręsti daugybei problemų, kurios kyla auginant vaikus. Savotišką tos knygos tęsinį, tik skirtą mažesniems vaikams parašė A. Faber duktė drauge su bendraautore J. King. Jos pritaikė tai, kas geriausiai tiko iš populiariosios motinos rašytos knygos ir papildė ją savo įžvalgomis.

Knygos autorės dalijasi patirtimi sukaupta vedant seminarus tėvams, mokytojams ir pediatrams. Knyga „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ parašyta gyvai ir suprantamai, pasakojimus iliustruoja linksmi ir iškalbingi paveiksliukai. Autorės pateikia konkrečius pasiūlymus ir patarimus, kurie visiškai pakeis jūsų santykius su vaiku. Skyrių pabaigoje pateikiamos trumpos gairės, kurias lengva įsiminti ir pritaikyti.

Ką daryti, kai vaikas atsisako valytis dantis, rėkia automobilio kėdutėje, žnaibo kūdikį, atsisako valgyti daržoves, mėto knygas, siautėja prekybos centre? Ši knyga yra tikra komunikacijos strategijų instrukcija tėvams, susiduriantiems su užsispyrusiais mažyliais. Vienas knygos skyrius skirtas vaikams su specialiaisiais poreikiais – sensoriniais arba autizmo sutrikimais.

Patogus vadovas tėvams – „Kaip kalbėti su mažais vaikais, kad jie klausytų“ – padės kurti džiaugsmingus ir malonius santykius su nesukalbamais, agresyviais, piktais, egoistiškais ar net ne itin civilizuotai besielgiančiais vaikais. Tokie santykiai padės mažyliams augti pasitikinčiais, bendradarbiaujančiais vaikais, kurie užmegs tvirtą ryšį su savo tėvais, mokytojais, broliais ar bendraamžiais.

Joanna Faber yra tėvystės ir švietimo ekspertė. Ji labai daug prisidėjo prie mamos knygos apie vaikų mokymą. Ji skaito paskaitas ir veda užsiėmimus, kuriuose remiasi savo ir savo mamos darbais. Gyvena su vyru ir trimis paaugliais, turi šunų, kačių ir vištų.

Julie King nuo 1995 metų veda mokymus tėvams ir padeda jiems išmokti bendrauti su vaikais. Taip pat kartu su J. Faber veda seminarus. Turi tris vaikus. Su J. Faber jos yra draugės nuo vaikystės.

Daugiau naujų knygų