Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Paprasto gyvenimo menas. Shunmyo Masuno

Kaip vystosi kūdikio smegenys. John Medina

kaip vystosi kudikio smegenys

„The New York Times“ bestselerių autoriaus bei smegenų veiklos tyrinėtojo John Medina knyga „Kaip vystosi kūdikio smegenys: ko reikia mažyliui nuo 0 iki 5 metų, kad užaugtų laimingas ir protingas“ atsakys į daugelį būsimus tėvus kankinančių klausimų bei išsklaidys populiariausius mitus apie vaisiaus bei kūdikio vystymosi raidą.

Koks yra svarbiausias dalykas, kurį savo kūdikio labui galite padaryti nėštumo metu? Ką televizijos žiūrėjimas daro vaiko smegenims? Koks geriausias būdas valdyti pyktį? Mokslininkai žino! Autorius John Medina dalijasi naujausiais moksliniais tyrimais apie protingo ir laimingo vaiko auginimo metodus. Ši knyga – revoliucinis požiūris į tėvystę. Štai pavyzdys: norite, kad jūsų vaikas užaugęs lengvai įstotų į prestižinį universitetą? Užuot vertę jį klausytis Mocarto ar apkrovę lavinamaisiais žaidimais, mokykite vaiką savikontrolės.

„Kaip vystosi kūdikio smegenys“ sumažina atotrūkį tarp to, ką žino mokslininkai, ir to, ką praktikuoja tėvai. Molekulinės biologijos žinovas, o tuo pačiu ir tėvas, John Medina pasitelkęs žavias bei linksmas gyvenimiškas istorijas paaiškina kaip vystosi vaiko smegenys ir kaip šį procesą paskatinti bei optimizuoti. Perskaitę knygą tėvai į auklėjimą pažiūrės kitomis akimis.

Knygoje „Kaip vystosi kūdikio smegenys“ autorius atskleidžia, kur baigiasi gamta ir kur prasideda ugdymas, kodėl vyrai turėtų daryti daugiau namų ruošos darbų, sužinosite, kokią įtaką daro jūsų emocijos, bei kodėl televizoriaus žiūrėjimas kelia žalą vaikams iki dvejų metų. Taip pat mokslininkas nurodo ryšį tarp vaiko gebėjimo bendrauti su kitais ir gabumų matematikai bei kaip svarbu yra girti pastangas, o ne protą. Be to John Medina teigia, kad laimė ir protas yra neatsiejami. Laimės sąskaita siekdami intelektualios savo atžalos sėkmės tikrai patirsite nesėkmę.

Tai, ką darote prieš nėštumą, nėštumo metu ir per pirmuosius penkerius metus, turės įtakos jūsų vaikams visą likusį gyvenimą. „Kaip vystosi kūdikio smegenys“ – nepakeičiamas, paprasta kalba parašytas vadovas, kurio autorius rėmėsi tik patikimais šaltiniais ir daug kartų įrodytais neurologijos bei neuropsichologijos tyrimais.

John Medina –garsus amerikiečių mokslininkas, molekulinės biologijos specialistas ir smegenų veiklos tyrinėtojas. „The New York Times“ bestselerių autorius visą gyvenimą žavėjosi tuo, kaip protas reaguoja į informaciją bei ją tvarko.

Daugiau naujų knygų