Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius, Kn. 3. Zita Medišauskienė

Laiko kaina. Tim Tigner

laiko kaina

Trileris! Kitoks trileris! Daugybę filosofinių minčių sukeliantis trileris! Amerikiečių autorius Tim Tinger knygoje „Laiko kaina“ pristato aštuonis mokslininkus, kuriems pavyko sukurti nemirtingumo serumą. Tačiau pirminis džiaugsmas neįtikėtinu išradimu nuslopsta, supratus, kad iš likimo pavogtas laikas turi savo kainą. Ar verta ją mokėti?

Silicio slėnyje gimsta paslaptis. Atradimas! Išradimas! Toks neįtikėtinas, toks stulbinantis ir stebėtinai grėsmingas, kad išradimą reikia išlaikyti paslaptyje bet kokia kaina. Aštuoni mokslininkai sukūrė jaunystės eliksyrą, kurio formulės tūkstančius metų ieškojo įvairių sričių specialistai. Viena dozė ir štai – jūs nemirtingas ir amžinai jaunas. Tiesa, mirti galima smurtine mirtimi ar patekus į žiaurią avariją, todėl būtina akylai saugotis.

Kaip toks preparatas pakeistų žmonijos istoriją? Nežinia, nes mokslininkai neketina juo dalintis su visuomene. Priešingai, jie nusiteikę savo paslaptį išlaikyti po devyniais užraktais. Tik štai, kaip pasiaiškinti, kad laikas bėga, o tu toks pat gražus ir jaunas? Nemirtingieji imasi įvairių intrigų, kurios kainuoja kitų žmonių gyvybes. Bėga dešimtmečiai ir atrodo, kad nemirtingumas nėra jau tokia gera dovana, kaip manyta iš pradžių. Kas iš tos jaunystės, jei tokiais pasiekimais džiaugiesi tik vienas? Ir dar tarp mokslininkų įsisuka mirtis. Kas išdavė jų paslaptis?

„Laiko kaina“ yra greitas, įtraukiantis trileris su įdomiais personažų susitikimais, žmonių dingimais, paslaptingomis žmogžudystėmis, slaptaisiais agentais ir aistringomis scenomis. Tačiau tuo pačiu autorius kelia ir daugybę filosofinių klausimų apie amžiną jaunystę, mirtį ir bėgantį laiką. Dėl ko paaukotum savo nemirtingumą? Ar taptum geresniu žmogumi jei žinotum, kad mirtis tave aplenks?

Tim Tigner – amerikiečių autorius, kuris savo karjerą pradėjo JAV kontržvalgyboje šaltojo karo metu. Žlugus Sovietų Sąjungai jis ėmė dirbti arbitražu. Kurį laiką Tim gyveno Rusijoje, dirbo su kosmonautais iš kosminės stoties MIR, vadovavo tarptautinėms medicinos įmonėms, padėjo parengti pirmąjį Rusijos sveikatos apsaugos įstatymą. Vėliau jis gyveno Briuselyje, apkeliavo Europą, Vidurinius Rytus ir Afriką, galiausiai apsistojo Silicio slėnyje, kur tapo medicinos technologijų startuolio generaliniu direktoriumi. Jis buvo maratonininku, desantininku triatlonininku ir jogu.
Siekdamas derinti savo kūrybiškumą su savo įvairiapuse patirtimi, TimTinger pradėjo rašyti trilerius.

Daugiau naujų knygų