Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius, Kn. 3. Zita Medišauskienė

Sprendimai, pakeitę pasaulį. Robert L. Dilenschneider

sprendimai pakeite pasauli

Komunikacijos ir lyderystės guru Robert L. Dilenschneider savo knygoje „Sprendimai, pakeitę pasaulį“ rėžia paprastą tiesą – jūsų ateitis priklauso nuo jūsų sprendimų. Tai įkvepianti knyga, kurioje pasakojama, kaip reikėtų patobulinti savo elgesį tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime bei tapti puikiu lyderiu.

Žmones vienija tai, kad visi mes gyvename chaose bei turime begalybę pasirinkimų įvairiose srityse. Tačiau sprendimus kiekvienas priima skirtingai ir šis pasirinkimas gali nulemti ne tik mūsų ateitį, bet ir padaryti įtaką kitų žmonių gyvenimams. Natūralu, kad dažnai abejojame, todėl sunku apsispręsti sudėtingose situacijose, nesvarbu ar tą padaryti reikia asmeniniame gyvenime, ar verslo pasaulyje.

Knygoje „Sprendimai, pakeitę pasaulį“ verslo strategijų ekspertas Robert L. Dilenschneider dalijasi žymių žmonių, kurie nuolat turėjo priimti itin svarbius sprendimus, pasirinkimais. Leidinyje aptariami tokių lyderių kaip Harry Truman, Abraham Lincoln, Henry Ford, Marie Curie, Malala Yousafzai, Margaret Thatcher ir kitų iškilių asmenybių sprendimai, padaryti tam tikrose situacijose. Teisingi pasirinkimai šiuos žmones padarė žinomais. Kaip pavyzdžius naudodamas realius scenarijus, autorius paaiškina, kaip galite pritaikyti jų principus savo asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Ryžtas, kantrybė ir praktinis mąstymas – savybės, kurių galite pasisemti iš knygoje aptariamų politikų, mokslininkų, ekonomistų, išradėjų, verslininkų, teologų, aktyvistų ir karo bei taikos vadų. Patarimai suteiks jums reikalingų įrankių, kurie padės pakeisti gyvenimą bei palengvins pasirinkimus. Tiek didelis, tiek mažas sprendimas gali suformuoti ateitį minutėms, dienoms, savaitėms ar net metams į priekį. „Sprendimai, pakeitę pasaulį“ – motyvuojantis žingsnis teisinga linkme.

Robert L. Dilenschneider yra vienas žymiausių pasaulyje komunikacijos guru ir lyderystės trenerių. Jis skaitė paskaitas daugybėje profesinių organizacijų bei mokslo įstaigų, įskaitant Notre Dame universitetą, Ohajo valstijos universitetą, Niujorko universitetą ir Harvardo verslo mokyklą. Didelę patirtį įvairiose komunikacijos disciplinose turintis Robert L. Dilenschneider dažnai pasisako žiniasklaidoje, komentuoja ir pateikia svarbiausias viešųjų ryšių įžvalgas, nuolat konsultuoja profesines grupes, prekybos asociacijas, padeda savo verslo klientams palaikyti gerus santykius su profesinėmis sąjungomis bei vartotojais. Autorius išleido keturiolika knygų, kuriose kalba apie profesinę sėkmę, verslo valdymą bei sėkmingą lyderiavimą.

Daugiau naujų knygų