Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Pianistas. Wladyslaw Szpilman

Švytinčios odos paslaptys. Charlotte Cho

svytincios odos paslaptys

Charlotte Cho – antros kartos korėjietė gyvenanti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Baigusi studijas ir pradėjusi dirbti mergina nuvyko į Seulą, kur įvyko perversmas jos mąstyme apie odos puoselėjimo rutiną. Savo patarimais bei atradimais autorė dalijasi knygoje „Švytinčios odos paslaptys: korėjietiški grožio ritualai kiekvienai dienai“.

Knygos autorė teigia, kad korėjiečių ir vakarų merginų požiūris į odos priežiūrą iš esmės yra skirtingas. Vakarietės į šį procesą žiūri labiau, kaip į dantų valymą: nusiprausti veidą ir jį palepinti drėkinamuoju kremu yra tik dar vienas darbas, kurį būtina atlikti prieš einant miegoti. Tuo tarpu korėjietės šiuo procesu mėgaujasi, laukia ir jaučia malonumą. Vakarietės į odos problemas žiūri kaip į priešą ir jautriai reaguoja į kiekvieną spuogą ar raukšlę, tuo tarpu korėjietės odą puoselėja lyg geriausią draugę. Atkreipkite dėmesį, kad net korėjietiškų priežiūros produktų pakuotės yra itin išskirtinės, traukiančios akį, dažniausiai žaismingos arba labai prabangios.

Knygoje „Švytinčios odos paslaptys: korėjietiški grožio ritualai kiekvienai dienai“ Charlotte Cho pasakoja savo asmeninę istoriją ir kaip ji rūpinosi savo oda, kol atrado rytietiškus grožio ritualus. Skaitytojai leidinyje ras ne tik teorines žinias apie kultūrinius skirtumus, bet ir naudingus praktinius patarimus. Moterys sužinos, kas yra dvigubas veido valymo metodas ir kodėl verta jį taikyti. Taip pat rašytoja dalijasi žiniomis apie švelnų, bet efektyvų veido šveitimą bei geriausią odos draugą – apsaugą nuo saulės.

Visas skyrius skirtas ir legendinei dešimties žingsnių veido puoselėjimo programai, kurią taip mėgsta Korėjos moterys. Be to knygoje pateikta išsamių bendrųjų žinių apie tai, kaip pasirinkti tinkamiausius produktus savo odai bei kaip pasidaryti švelnų makiažą. Taip pat Charlotte Cho žengia į šalį nuo kosmetikos pasaulio ir dalinasi, ką verta pamatyti, valgyti ir pirkti Seule.

„Švytinčios odos paslaptys: korėjietiški grožio ritualai kiekvienai dienai“ – draugišku ir paprastu stiliumi parašyta knyga, skatinanti pamilti save. Rūpintis oda nėra tuštybė, teigia autorė, pati asmeniškai taikanti išdėstytus metodus.

Amerikos korėjietė Charlotte Cho yra autorė ir verslininkė. Ji rašo tinklaraštį bei yra įkūrusi korėjietiškus kosmetikos produktus parduodančią kompaniją „Soko Glam“.

Daugiau naujų knygų