Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujos knygos / Pasakojimai apie Vilnių ir vilniečius, Kn. 3. Zita Medišauskienė

Vasaros vaikas. Diane Chamberlain

vasaros vaikas

„The New York Times“ ir „Sunday Times“ bestselerių autorės Diane Chamberlain romanas „Vasaros vaikas“ yra istorija apie meilę, viltį ir daugybę šeimos paslapčių.

Savo vienuolikto gimtadienio dieną Darija išbėgo pažaisti į paplūdimį šalia namų. Čia visai netikėtai surandą tarp uolų įspraustą naujagimį. Kai policijai niekaip nepavyksta surasti kūdikio artimųjų, Darijos tėvai nusprendžia patys priglausti vaiką.

Nuo to įvykio prabėgo dvidešimt metų, bet Darija vis dar tebesijaučia atsakinga už Šelę – kadaise surastą mergaitę. Tuo labiau, kad abu jų tėvai mirė.

Šelė visą gyvenimą svarstė, kodėl ją paliko mama. Graužiama nežinomybės ji kreipiasi į Darijos vaikystės draugą, kuris kuria populiarų televizijos šou apie tikras žmonių istorijas. Mergina nori, kad apie ją būtų sukurta laida ir taip tikisi pagaliau sužinoti tiesą apie savo praeitį. Laidos kūrėjas irgi turi priežasčių domėtis šia istorija, nes prieš dvidešimt metų buvo tame pačiame paplūdimyje. Gabaliukas po gabaliuko ir vasaros vaiko mįslė bus atskleista, o pakeliui veikėjai atras naujų paslapčių. Ar visi jie bus pasirengę priimti tiesą, kuri amžiams pakeis ne vieno žmogaus ateitį?

„Vasaros vaikas“ – patiks Jodi Picoult gerbėjams ir visiems mėgstantiems romantiškas istorijas bei šeimos paslaptis. Skaitytojai mėgausis šia drama, kurioje stiprūs veikėjų charakteriai ir nuolat besikeičiantys siužeto vingiai prikaustys ir vers spėlioti iki pat pabaigos.

Amerikiečių autorė Diane Chamberlain nuolat patenka į „ The New York Times“, „USA Today“ ir „Sunday Times“ geriausiai parduodamų knygų sąrašų viršūnes. Diane Chamberlain jau nuo vaikystės mylėjo knygas, o pirmą kartą rašyti mėgino vos dvylikos. Visgi studijoms ji pasirinko Galboro valstijos koledžą, vėliau mokėsi San Diego universitete, kur baigė socialinio darbo magistrą. Baigusi mokslus Diane Chamberlain dirbo keliose jaunimą konsultuojančiose bendrovėse, vėliau San Diego ir Vašingtono ligoninėse, kol galiausiai pradėjo privačią psichoanalitikės praktiką. Rimtai rašyti ėmėsi 1989 metais. Nuo tada sukūrė daugiau nei trisdešimt romanų, kurie išversti į daugelį kalbų ir susilaukia populiarumo įvairiose šalyse. Autorės kuriamos knygos dažniausiai nagrinėja šeimų tarpusavio santykius, kalba apie meilę, atleidimą, tačiau taip pat romanuose netrūksta intrigą išlaikančių paslapčių.

Daugiau naujų knygų