Pereiti prie turinio Į pradžią / Naujienos / Pumpėnų gimnazijos mokinė – stalo žaidimo kūrimo konkurso finalistė

Naujienos

Pumpėnų gimnazijos mokinė – stalo žaidimo kūrimo konkurso finalistė

Dovile ir jos prodiuseriai

Bibliotekos Vaikų erdvės bibliotekininkai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad Pumpėnų gimnazijos mokinė Dovilė Vorobjovaitė tapo stalo žaidimo „Kelionė į devintą stotį“ herojų piešimo konkurso finaliste! Dovilė žaidimo kūrime dalyvavo atsiliepusi į bibliotekininkų paskelbtą konkursą. Jos nupieštas drakonas išrinktas šio žaidimo personažu iš daugelio Panevėžio apskrities dalyvių!

Žaidimo konkurse gimnazistę paskatino dalyvauti Pumpėnų gimanzijos spec. pedagogė Vaiva Jareckienė, pastebėjusi mergaitės talentą piešti. Diplomą už meniškiausią žaidimo personažą jai įteikė viena iš konkurso organizatorių Pasvalio rajone – bibliotekininkė Lijana Markevičienė. 

Personažus žaidimui kurti buvo kviečiami visi Panevėžio apskrities vaikai. Dovilės drakonas nugalėjo tarp daugelio kandidatų. Šiuo metu Dovilė mokosi 9-toje Pumpėnų gimnazijos klasėje ir planuoja ateityje savo karjerą sieti su menine kūryba.

Žaidimą „Kelionė į devintą stotį“galite žaisti  internete  arba apsilankę pas mus, Pasvalio bibliotekos Vaikų erdvėje (Vytauto Didžiojo a. 7, bibliotekos 3 a.) Šis literatūrinis stalo žaidimas sukurtas Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekos iniciatyva.  Kviečiame išbandyti šį žaidimą!

Nuotraukos